O firmie

Firma „BŁYSK” Jarosław Czaja działa nieprzerwanie na rynku Polskim od 1991r. Od początku swego istnienia zajmuje się wszelkiego rodzaju usługami porządkowymi, przez co oferowane prace są na najwyższym poziomie, dzięki doświadczeniu i determinacji założycieli.

Na przełomie wieloletnich doświadczeń w tej branży wyspecjalizowaliśmy się w sprzątaniu obiektów o różnorodnej charakterystyce, od pomieszczeń biurowych o najwyższym standardzie po hale, magazyny i chłodnie przemysłu spożywczego oraz wspólnoty mieszkaniowe. Pranie, mycie, osuszanie, impregnacja, czyszczenie, doczyszczanie, sprzątanie, odśnieżanie, pielęgnacja, garaże, posadzki, okna, tereny zielone, dywany, wykładziny, wszelkie powyższe i inne nie są nam obce.

Dysponujemy sprzętem renomowanych firm takich jak: Taski, Karcher, Hako, BKF wyróżniający się cichą a zarazem wydajną pracą. Używane przez nas środki czystości, to preparaty profesjonalne posiadające stosowne atesty. Nasze usługi przeprowadzane są w sposób bezpieczny, fachowy z zachowaniem wszelkich standardów ochrony, bezpieczeństwa i higieny.

Specjalizujemy się również w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i sprzętów.

Nasza firma sprzątająca wykonuje zlecenia głównie na obszarze Warszawy i okolic, ale również przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Utrzymanie czystości i porządku jest naszym głównym priorytetem.

Jesteśmy elastyczni w doborze oferty, godzin pracy, potrafimy dostosować się do potrzeb Klienta, umiemy słuchać zleceniodawców i rozwiązywać ich problemy. Posiadamy wykfalifikowaną, przeszkoloną kadrę, która potrafi Państwu doradzić
w każdej z dziedzin, którą się zajmujemy.

Zapewniamy usługi stałe w oparciu o zawartą umowę, jak również przyjmujemy zlecenia jednorazowe, dodatkowe.

„Błysk” Jarosław Czaja posiada ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności do kwoty 100 000,00 zł.